HAKKIMIZDA

ORSA DENİZCİLİK

Orsa Denizcilik & Lojistik Hizmetleri 2012 yılında Türk limancılık sektörünün kalbi olan İzmit Körfezinde kurulmuş olup, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine yurtiçi, yurtdışı liman ve terminallerinde liman kaptanı ‘’Port Captain & Supercargo’’ hizmeti vermektedir. Ayrıca bu hizmeti verirken tedarik zincirindeki tüm faaliyetleri operasyonel ve danışmanlık hizmeti olarak, kendi bünyesi içerisinde kapıdan kapıya taşıma modelinde üstlenerek sayın müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız yönetici ve çalışanları, denizcilik, limancılık ve Lojistik sektöründe uzman deneyimli ve donanımlı personeli ile yeni projelerde tüm müşterilerine kesintisiz ve kendini yenileyen bir anlayış ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Orsa Denizcilik & Lojistik Hizmetleri Şirketi’nin vizyonu, Türkiye’de ve hedef ülkelerde güçlü bir altyapı oluşturmuş mevcut ve potansiyel müşterilerine karşı entegre bir lojistik hizmet sağlayıcısı olmaktır.

Misyonumuz

Orsa Denizcilik & Lojistik Hizmetleri Şirketi’nin misyonu, vizyonunu en kısa zamanda gerçekleştirerek Denizcilik & Lojistik sektörünün taleplerine en optimum çözümleri üretecek mükemmel bir hizmet sunmaktır.

Sizde Kaliteli ve Ayrıcalıklı Hizmetler Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz...